Jako terapeut pomáhám lidem znovu najít svou hodnotu a motivuji je ke krokům vpřed. Jsem tu pro všechny, co potřebují zvednout. Udělat změnu. Zkvalitnit způsob života a prožívání. Zvýšit sebevědomí. Popasovat se se studem. Vymotat se ze začarovaných kruhů. Srovnat si vztahy nebo podnikání.


Z čeho vycházím?

  • V rámci individuální terapie vycházím z jungovsky orientovaného přístupu a rogersovské psychoterapie. Ráda propojuji alternativní metody s klasickou psychologií.

  • Při párové terapii je pro mě prioritou vnímat, co se mezi dvěma lidmi, kteří přicházejí, právě teď děje. Kde to celé začalo a jak z toho ven.

  • Terapie v podnikání může mít různou podobu. Někdo si najde v sobě odpověď na to, zda-li vůbec podnikat. Někdo potřebuje objevit svoje talenty. A pak je tu podnikatel, kterému nefunguje firma – a tam je možná varianta mé přítomnosti a práce přímo ve firmě.


Průběh terapií

Trvám na tom, aby terapie byla vždy šitá na míru klientovi. Jeho stavu a jeho možnostem. Obecně se dá říci, že první sezení v individuální terapii je převážně seznamovací. Budu vám pokládat otázky, abych si udělala představu o vašem celostním zdraví a přístupu k životu. Další terapie bývají emočně hlubší. S klientem už máme důvěru a můžeme se pustit k jádru problému.
Zpravidla vás na začátku každé terapie vyslechnu. Postupně rozpustíme vaše strachy a pochybnosti a najdeme způsoby, jak dočerpat energii, jak si znovu stoupnout do svého sebevědomí a dáme psychiku konečně do rovnováhy. Určíme priority, a na závěr najdeme jednoduché a funkční řešení. Odcházet budete zklidnění a s nadhledem.


Kolikrát přijít?

To je velmi individuální. Někdo si potřebuje jen srovnat myšlenky v rámci jedné terapie. U někoho se pouštíme do velmi těžkých témat, a tam obvykle doporučuji terapii absolvovat 1x za 14 dnů.